Dom

Apeldoorn Beauty Company

dobra jakość Maszyna do depilacji laserowej diody laserowej na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do depilacji laserowej diody laserowej na sprzedaż
Wygląd urządzeń kosmetycznych Apeldoornl to profesjonalny projekt, jaki kiedykolwiek spotkałem, po przetestowaniu maszyny DEMO, stwierdzam, że jakość jest niezawodna!

—— Ali faim - Niemcy

Sprzedaliśmy twój pierwszy laser diodowy ICE-808 naszemu klientowi i ma on bardzo dobrą jakość, a my lubimy lepsze złącza ramion! Teraz mogę rozpocząć kampanię, którą rozmawialiśmy !!!

—— Gomez - USA

Jako Med & Cosmetic Dermatologist, czas jest ograniczony, więc po ustanowieniu mojego pierwszego Spa, LaserTell obsłużyło wszystkie wymagania sprzętowe, aby dopasować się do mojego budżetu!

—— Dr Sharat - Indie

Im Online Czat teraz

Apeldoorn Beauty Company

1 2 3 4
Apeldoorn Beauty Company Apeldoorn Beauty Company Apeldoorn Beauty Company Apeldoorn Beauty Company
Showroom showroom 2 workshop Finished product area

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Apeldoorn
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 4,500,000-6,000,000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Chiny Pekin Apeldoorn Beauty Medical Co., Ltd. producent
Apeldoorn Beauty Technologies Co., Ltd. jest pionierem integracji zasobów w dziedzinie zaawansowanych technologicznie medycznych laserów estetycznych.

Dzisiaj Pekin Apeldoorn Beauty Medical Co., Ltd. jest wielkim innowatorem w zakresie wsparcia technicznego, serwisu po sprzedaży, szkolenia klinicznego, marketingu, a także doradztwa na rzecz doskonałych rynków chirurgicznych i estetycznych.
W oparciu o 46-letnie doświadczenie techniczne i badania marketingowe (20-letnia działalność w branży medycznej, 8-letnia technologia, 7-letni marketing, 6-letnie projektowanie, 5-letni serwis) przyciągnęliśmy poziom specjaliści z inżynierii materiałowej, mechaniki, elektroniki, precyzyjnego wykończenia, medycyny klinicznej i marketingu oraz założyli spółkę zależną będącą w całości własnością Beijing Apeldoorn Beauty Medical Co., Ltd.
Od lat łączymy poziom innowacyjności, wiedzy i wiedzy o klientach, przewyższający poziom każdej firmy z naszej branży.

Teraz Pekin Apeldoorn Beauty jest marką nr 1 w Chinach i jako pierwszy opracował pełen zestaw laserów do usuwania włosów w terenie, takich jak Intense Pulsed Light, E-light (IPL + RF), SHR, 808nm Diode Laser, 755nm Alexandrite Laser, 1064nm Long Pulsed Laser, itp. Co więcej, wyszczuplające, maszyny do liftingu skóry, maszyny HIFU, maszyny do pielęgnacji ciała i kształtu są również naszym honorem.

Razem jesteśmy bardziej elastyczni niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwiamy praktykom zapewnienie bezpieczeństwa, skuteczności i zysków
zabiegi estetyczne i chirurgiczne dla swoich pacjentów, przy jednoczesnym umożliwieniu pacjentom korzystania z możliwości
supernowoczesne, potwierdzone klinicznie technologie i metody.

Nasz cel jest prosty: sprzedać najlepsze maszyny w najlepszych cenach i zapewnia najlepszą w branży obsługę klienta. Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć najcenniejszą część naszej firmy jest Perfect Laser, aby pomóc innym w osiągnięciu ich celów.

Szczegóły kontaktu
Apeldoorn Beauty Company

Osoba kontaktowa: Mr. Jack

Tel: 0086-15701615171

Faks: 86-10-5325-7996

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)